Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa z s2.craftboard.pl [2014]
Autor Wiadomość
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Mapa z s2.craftboard.pl [2014]
Dzień Dobry!
Witam wszystkich serdecznie po sześciu latach XD

Jakiś miesiąc temu przypomniały mi się tamte czasy, gdy prowadziłem serwer s2.craftboard.pl.
W związku z tym, że miałem dużo czasu wolnego i ogarnęła mnie nostalgia, postanowiłem odbudować mapę spawnu z 2014 roku.

Na początku przeszukałem internet w celu znalezienia jakiś zapisów tej mapy, ale nic nie znalazłem. Podczas rekonstrukcji wzorowałem się tylko na filmikach z YouTube w 720p.

Po miesiącu budowania, efekt jest całkiem niezły. MrGuzior po przejściu się po mapie powiedział, że czuje jakby cofnął się w czasie. Efekt jest, ale przez ograniczone źródła, mapa nie jest perfekcyjnie odwzorowana.


[Obrazek: 2020-05-16-11-37-49.png][Obrazek: 2020-05-16-12-10-25.png][Obrazek: 2020-05-16-12-11-13.png]

Kontakt: [email protected]


A wy co robiliście przez lockdown? XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2020 04:36 przez Roocer.)
Oceny: lookas76 (+2), MalyKox (+2), Agent007 (+1)
05-16-2020 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sebexan Offline
Pomocnik WARZ.PL
***

Liczba postów: 711
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 344 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Mapa z s2.craftboard.pl [2014]
Byłem,zobaczyłem i efekt cudowny na tych nowych default txt (od 1.14)
Chociaż nigdy nie grałem na craftbordach (oprocz stania na spawnie,warpach i pisania xD) to tez czuje drobną nostalgie ponieważ 1.5.2 nigdy nie było dla mnie atrakcyjne (mówią ze wersja cheaterów + kopiowanie) to postępy nowszych aktualizacji powodują że zagrałbym na takim craftboardzie szkoda ze minecraft się tak nie rozwinął wcześniej i to pvp 1.9 gdzie każdy ma równe szanse wystarczy mieć skilla.
Co do projektu daje 10/10 mimo że nie miałeś plików zrobiłeś dobrą robotę której nikt w większości by nie zrobił tylko pobrał gotowca na swój serwer.

Cytat:A wy co robiliście przez lockdown? XD
W tygodniu prace domowe wykonywałem a przez weekend graniem się interesowałem.A tak to te dni szybko mijają i najczęściej nie pamiętam co robiłem w dzień tylko że spałem w tym dniu xD.

[Obrazek: image.php?di=R39O]
() Start () Policja ()
() 08.01.2017 () 18.07.2018 ()


Posty 750❌,1000❌
05-16-2020 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Mapa z s2.craftboard.pl [2014]
Mapa spk 10/10 za wkład w budowę

Fajnie by było jak by banan zrobił nowy serwer craftboard na 1.15.2 z tą mapą może

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
05-17-2020 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Mapa z s2.craftboard.pl [2014]
Dobra robota Smile Fajnie, że zdecydowałeś się poświęcić czas na odwzorowanie tej mapy. Wyszło Ci naprawdę super. Daję 10/10 Big Grin

(05-17-2020 10:36)Agent007 napisał(a):  Fajnie by było jak by banan zrobił nowy serwer craftboard na 1.15.2 z tą mapą może

Racja. Uważam, że wtedy kiedy padła propozycja reaktywacji s1 na 1.5.2, to zamiast tego powinna paść propozycja odnośnie nowego serwera na 1.15.2. Jeżeli Banan by się wtedy zgodził na taką opcję, to być może do tej pory gralibyśmy wspólnie wraz z innymi w dość licznym gronie Smile

05-19-2020 01:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Mapa z s2.craftboard.pl [2014]
Siema, odpisuje wszystkim dopiero teraz, ponieważ zapomniałem, że tu posta zrobiłem XD

(05-16-2020 19:04)Sebexan napisał(a):  Byłem,zobaczyłem i efekt cudowny na tych nowych default txt (od 1.14)
Chociaż nigdy nie grałem na craftbordach (oprocz stania na spawnie,warpach i pisania xD) to tez czuje drobną nostalgie ponieważ 1.5.2 nigdy nie było dla mnie atrakcyjne (mówią ze wersja cheaterów + kopiowanie)

1.5.2 miało swój klimat, ale ta wersja była wyjątkowo podatna dla cheaterów. Mimo to serwery na 1.5.2 trzymały się całkiem nieźle przez kilka lat.
Mapa pochłonęła mnóstwo czasu, chociaż używałem WorldEdita.

(05-17-2020 10:36)Agent007 napisał(a):  Mapa spk 10/10 za wkład w budowę

Fajnie by było jak by banan zrobił nowy serwer craftboard na 1.15.2 z tą mapą może


Pomysł na taki serwer jest ciekawy. Jakby ktoś porządnie zabrał się do tego to może i serwer odniósłby jakiś sukces.

(05-19-2020 01:22)MalyKox napisał(a):  Racja. Uważam, że wtedy kiedy padła propozycja reaktywacji s1 na 1.5.2, to zamiast tego powinna paść propozycja odnośnie nowego serwera na 1.15.2. Jeżeli Banan by się wtedy zgodził na taką opcję, to być może do tej pory gralibyśmy wspólnie wraz z innymi w dość licznym gronie Smile

Jest taki serwer (nazwa podobna do AgletKraft) który bazuje na podobnych pluginach, mechanikach jak craftboard. Po prostu skopiowali CB. Nawet mapy podjebali XD
I tam całkiem sporo osób sobie gra - jeżeli serwer stoi XD


Jak ktoś by chciał pobiegać po mapie to mogę podesłać linka do mapy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-25-2020 23:45 przez Roocer.)
08-25-2020 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS